wybierz wersję:    dołącz do nas
newsletter:
szukaj:
Tradycja i nowoczesność
Tradycja i nowoczesność

Targi morskie BALTEXPO są organizowane od 1982 roku. Każda edycja jest okazją do pokazania nowych rozwiązań i technologii stosowanych w szeroko pojętym przemyśle morskim.

Targi morskie BALTEXPO
Targi morskie BALTEXPO

BALTEXPO to już tradycyjnie miejsce prezentacji produktów, usług, rozwiązań, osiągnięć, potencjału oraz planów rozwoju polskich i zagranicznych podmiotów z sektora gospodarki morskiej.

Konferencje BALTEXPO
Konferencje BALTEXPO

Targom BALTEXPO towarzyszy bogaty program konferencji poświęconych zagadnieniom z obszaru gospodarki morskiej - zapraszamy do zapoznania się z programem konferencji zamieszczonym na stronie.

Złota Kotwica
Złota Kotwica

Podczas Targów BALTEXPO Kapituła nagrody Złota Kotwica nagradza osoby, produkty i usługi kluczowe z punktu widzenia rozwoju gospodarki morskiej w Polsce i na świecie.

List Prezydenta Andrzeja Dudy

 „… Już od ponad trzydziestu lat BALTEXPO stanowi znakomita prezentację dorobku i możliwości firm działających w branży morskiej, w tym innowacyjnych rozwiązań i technologii, będących dziełem polskich naukowców i polskich firm. Jest także zaproszeniem di dyskusji w szerokim kręgu specjalistów. Cieszę się, że tradycyjnie również i podczas tegorocznej edycji toczyć się będzie wartościowa, wielowątkowa debata, poświęcona nowoczesnej gospodarce morskiej. Gratuluję organizatorom Targów, że dzięki Państwa zaangażowaniu i profesjonalizmowi impreza zyskała rangę największego w Polsce wydarzenia gospodarczego związanego z morzem, a w środowisku międzynarodowych cieszy się uznaniem i prestiżem….” z listu Andrzeja Dudy, Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej skierowanego do uczestników BALTEXPO 2017.

 

Soyka

List

Zarząd Targów Warszawskich SA
02-566 Warszawa
ul. Puławska 12a

e-mail:
telefon
+48 (22) 849 60 06

fax
+48 (22) 849 3584
© 2011. Wszystkie prawa zastrzeżone
Projekt & cms: www.zstudio.pl