wybierz wersję:    dołącz do nas
newsletter:
szukaj:
Tradycja i nowoczesność
Tradycja i nowoczesność

Targi morskie BALTEXPO są organizowane od 1982 roku. Każda edycja jest okazją do pokazania nowych rozwiązań i technologii stosowanych w szeroko pojętym przemyśle morskim.

Targi morskie BALTEXPO
Targi morskie BALTEXPO

BALTEXPO to już tradycyjnie miejsce prezentacji produktów, usług, rozwiązań, osiągnięć, potencjału oraz planów rozwoju polskich i zagranicznych podmiotów z sektora gospodarki morskiej.

Konferencje BALTEXPO
Konferencje BALTEXPO

Targom BALTEXPO towarzyszy bogaty program konferencji poświęconych zagadnieniom z obszaru gospodarki morskiej - zapraszamy do zapoznania się z programem konferencji zamieszczonym na stronie.

Złota Kotwica
Złota Kotwica

Podczas Targów BALTEXPO Kapituła nagrody Złota Kotwica nagradza osoby, produkty i usługi kluczowe z punktu widzenia rozwoju gospodarki morskiej w Polsce i na świecie.

CENTRUM INNOWACJI I ZAAWANSOWANYCH TECHNOLOGII

Przemysły morskie bez wątpienia należą do grona liderów innowacyjności i zaawansowanych technologii w zakresie automatyki, napędów, ochrony środowiska, bezpieczeństwa i innych obszarów. Chcielibyśmy wspólnie z naszymi wystawcami szczególnie uwypuklić potencjał i osiągnięcia branży pod względem zaawansowanych technologii i innowacyjności na BALTEXPO 2019. Temu celowi służyło będzie Centrum Innowacji i Zaawansowanych Technologii, prezentujące w jednym miejscu piktograficznie najbardziej innowacyjne i zaawansowane rozwiązania oferowane przez firmy i instytuty naukowo-badawcze obecne na BALTEXPO.

 

Zachęcamy Państwa nie tylko do zaprezentowania na BALTEXPO swoich najnowocześniejszych i najbardziej innowacyjnych produktów, ale także do wykorzystania specjalnych stref informacyjno - networkingowych, takich jak Centrum Innowacji i Zaawansowanych Technologii do informowania o tym – w celu zwiększenia prawdopodobieństwa, że zainteresowani nowinkami technologicznymi zwiedzający powiększą grono osób odwiedzających Państwa stoisko. Warto zaznaczyć, że Centrum Innowacji i Zaawansowanych Technologii to jedna z dwóch ogólnodostępnych stref networkingowych na BALTEXPO wyposażonych w stanowiska do ładowania urządzeń mobilnych.

 

Zarząd Targów Warszawskich SA
02-566 Warszawa
ul. Puławska 12a

e-mail:
telefon
+48 (22) 849 60 06

fax
+48 (22) 849 3584
© 2011. Wszystkie prawa zastrzeżone
Projekt & cms: www.zstudio.pl