wybierz wersję:    dołącz do nas
newsletter:
szukaj:
Tradycja i nowoczesność
Tradycja i nowoczesność

Targi morskie BALTEXPO są organizowane od 1982 roku. Każda edycja jest okazją do pokazania nowych rozwiązań i technologii stosowanych w szeroko pojętym przemyśle morskim.

Targi morskie BALTEXPO
Targi morskie BALTEXPO

BALTEXPO to już tradycyjnie miejsce prezentacji produktów, usług, rozwiązań, osiągnięć, potencjału oraz planów rozwoju polskich i zagranicznych podmiotów z sektora gospodarki morskiej.

Konferencje BALTEXPO
Konferencje BALTEXPO

Targom BALTEXPO towarzyszy bogaty program konferencji poświęconych zagadnieniom z obszaru gospodarki morskiej - zapraszamy do zapoznania się z programem konferencji zamieszczonym na stronie.

Złota Kotwica
Złota Kotwica

Podczas Targów BALTEXPO Kapituła nagrody Złota Kotwica nagradza osoby, produkty i usługi kluczowe z punktu widzenia rozwoju gospodarki morskiej w Polsce i na świecie.

NAGRODY BALTEXPO „ZŁOTE KOTWICE” 2017

Tradycją targów BALTEXPO są nagrody „Złote Kotwice” przyznawane wiodącym podmiotom bądź osobom związanym z branżą morską.

Kapituła konkursu, w skład której wchodzą eksperci gospodarki morskiej i przemysłu okrętowego przyznaje „Złote Kotwice” w kategoriach „Produkt” i „Usługa” oraz „Osobowość Roku Gospodarki Morskiej”.

 

NAGRODY BALTEXPO „ZŁOTE KOTWICE” 2017 w kategorii:

  • PRODUKT: Remontowa Shipbuilding- za serię trzech nowoczesnych promów z napędem dual fuel
  • USŁUGA: DNV GL Poland- za inspekcje dronowe
  • WYRÓŻNIENIE w kategorii PRODUKT: Wydział Mechaniczny Politechniki Gdańskiej za dwuzadaniowy pojazd podwodny typu UUV/AUV Stealth
  • OSOBOWOŚĆ ROKU GOSPODARKI MORSKIEJ: kpt. ż. w. inż. Zbigniew Sulatycki

 

Zarząd Targów Warszawskich SA
02-566 Warszawa
ul. Puławska 12a

e-mail:
telefon
+48 (22) 849 60 06

fax
+48 (22) 849 3584
© 2011. Wszystkie prawa zastrzeżone
Projekt & cms: www.zstudio.pl